AP Edukacja FB AP Edukacja Twitter AP Edukacja Blog AP Edukacja Google Plus

Odwiedź stronę oddziału

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze oferty na skrzynkę pocztową podaj swój adres e-mail:

oraz oddział którym jesteś zainteresowany

Polecane kursy

Facebook

Aktualności

25.3.2015 r.

kursy komputerowe

 

Kursy Hobbykierujemy głównie do osób szukających nowych ścieżek rozwoju, chcących miło spędzić czas lub sprawdzić się w czymś zupełnie nowym. Jednakże nasze krótkie kursy mogą także stanowić impuls do zmiany pasji w pomysł na pracę, otworzenie własnej działalności.
Uczestnicząc w kursach hobbystycznych poznasz tajniki zdobienia przedmiotów metodą decoupage, dowiesz się jak zastosować filozofię feng shui we wnętrzach a także zgłębisz sztukę układania bukietów, kompozycji kwiatowych.

Obecnie prowadzimy zapisy na kursy:
Decoupage - 30 godzinny kurs tylko 500 zł
Kompozycje kwiatowe - 16 godzinny kurs tylko 250 zł
Sztuka dekorowanie domu - 16 godzinny kurs za 250 zł

NABÓR TRWA!

 

18.3.2015 r.

AutoCAD

AutoCAD, kurs

 

20 godzinny kurs już za 350 zł!

Nauczymy Cię jak opracowywać projekty techniczne. Nasza doświadczona kadra dydaktyczna przygotuje Cię do samodzielnej obsługi programu, który będziesz mógł wykorzystać m.in. przy projektowaniu terenów zielonych, mieszkań, domów i wielu innych.

 

Carving

 

8 godzinny kurs już za 250 zł!

Jeśli chcesz, by Twój stół nie był monotonny a wyjątkowy i piękny, to szkolenie jest skierowane do Ciebie. Jeśli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje zapraszamy na kurs, na którym opanujesz sztukę zdobienia do perfekcji! Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z kelnerowaniem i gastronomią i lubisz ozdabiać swoje potrawy efektownymi dekoracjami, to ten kurs jest dla Ciebie!

 

Masaż klasyczny

 

16 godzinny kurs już za 250 zł !

Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość i zdobyć nowe atrakcyjne umiejętności, ten kurs jest dla Ciebie.  Zdobytą podczas szkolenia wiedzę z pewnością wykorzystasz w życiu codziennym oraz zawodowym. W trakcie zajęć poznasz min.: podstawy anatomii, zapoznasz się z podstawowymi technikami masażu klasycznego oraz nabędziesz niezbędne umiejętności do jego wykonywania. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Sprawdź nas!

 

11.3.2015 r.

Kursy Komputerowe:

kursy komputerowe

 

16 godzinny kurs Excel już za 150 zł

16 godzinny kurs Word już za 150 zł
30-godzinny kurs CorelDRAW już za 350 zł 
30-godzinny kurs Adobe Photoshop już za 350 zł

Umiejętność wykorzystania możliwości najpopularniejszych programów do edycji tekstu, pracy z danymi czy tworzenia grafiki, może dać Ci wiele satysfakcji ale i zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy. W dzisiejszych czasach sprawnej obsługi programów komputerowych wymaga niemal każdy pracodawca, dlatego nie czekaj i zapisz się na nasz kurs jeszcze dziś, a zrobimy z Ciebie eksperta!

NABÓR TRWA!

 

5.3.2015 r.

kursy urody, makijaż

manicure hybrydowy

 

 

20 godzinny kurs już za 250 zł!

Wizaż- wizerunek jest sztuką – zostań zatem kreatorem kobiecego piękna! Zapoznaj się z teorią koloru, dokonaj analizy kształtu twarzy i wykonaj profesjonalny makijaż. Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź nowe klientki!

 

6 godzinny kurs już za 100 zł!

Masaż kamieniami wulkanicznymi wykonywany jest przy pomocy gorących i zimnych kamieni, wykorzystując ich różnorodną formę ucisku i stymulacji temperaturą.

 

8 godzinny kurs już za 190 zł!

Przedłużanie rzęs metodą 1:1podbija światowy rynek kosmetyczny w błyskawicznym tempie. Poznaj tajniki najnowszego trendu w kosmetyce! Metoda polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej – rzęsy są dłuższe, grubsze i pięknie podkręcone. Podnieś swoje kwalifikacje! Zainwestuj w swoją przyszłość!

Czekamy na CIEBIE!

 

26.2.2015 r.

Krój i szycie

kurs, krawiectwo, kurs kroju i szycia

 

10-godzinny kurs już za 250 zł!

Zapisz się już dziś! Obudź swoją kreatywność!Kurs kroju i szycia to szansa zdobycia bardzo cennej umiejętności samodzielnego, nowoczesnego szycia. Po kursie będziesz potrafiła stworzyć dla siebie, swojej rodziny, znajomych, rzeczy dopasowane do faktycznych potrzeb i gustu. Umiejętność szycia pozwoli Ci zrealizować Twoje własne projekty - a co najważniejsze umożliwi zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu.

 

Dietetyka

 

20 godzinny kurs tylko 400 zł!
Chciałabyś wyglądać pięknie i czuć się zdrowo każdego dnia? Pragniesz nosić mniejszy rozmiar? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kurs dietetyki, po którym wybór odpowiedniej diety nie będzie już dla Ciebie tajemnicą. Nasz kurs to dobry początek w budowaniu kariery zawodowej dietetyka.

 

Obsługa kasy fiskalnej

 

8 godzinny kurs już za 150 zł!
Kurs obsługi kas fiskalnych skierowany jest do osób, które chcą zapoznać się i pogłębić wiedzę wymaganą na stanowisku pracy związanym z realizacją sprzedaży. Kurs szczególnie polecany jest wszystkim osobom, które rozpoczynają własną działalność, a także aplikują  na pracowników zajmujących się tymi zagadnieniami w firmach i instytucjach.

Sprawdź nas!

 

19.2.2015 r.

AutoCAD

AutoCAD, kurs

 

20 godzinny kurs już za 350 zł!

Nauczymy Cię jak opracowywać projekty techniczne. Nasza doświadczona kadra dydaktyczna przygotuje Cię do samodzielnej obsługi programu, który będziesz mógł wykorzystać m.in. przy projektowaniu terenów zielonych, mieszkań, domów i wielu innych.

 

Komputer od  podstaw

 

12 godzinny kurs już za 190 zł!


Kurs przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komputerem. Uczestnicy kursu poznają podstawowe pojęcia związane z komputerami- co pomoże im podjąć decyzję o tym jaki sprzęt będą chcieli dla siebie kupić. Poznają podstawy budowy i  obsługi komputera.

Sprawdź nas!

 

11.2.2015 r.

Zaplanuj swoją ścieżkę zawodową

ścieżka do kariery

 

Jednorazowa opłata 20 zł!

Kurs przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z poszukiwaniem pracy lub chcą ją zmienić. Podczas naszego szkolenia nauczymy Cię m.in.: jak pisać dokumenty aplikacyjne i zrobić dobre wrażenie na potencjalnym pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Sprawdź nas!

Pisanie dokumentów aplikacyjnych
Aktywne poszukiwanie pracy
Zrób dobre wrażenie na pracodawcy
Rozmowa kwalifikacyjna- pierwsze kroki
 
 
 
 
5.2.2015 r.

Obsługa komputera i kont elektronicznych, rozliczenie PIT-u 11

MS word, excel, internet dla seniora, kurs
 
 

Szkolenie ZA DARMO!

Kurs przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komputerem. Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe pojęcia związane z edycją tekstu, pracą z danymi czy prowadzeniem zestawień. A internet i obsługa poczty elektronicznej staną się narzędziem codziennego użytku.
Zapraszamy również na szkolenie z zakresu: rozliczanie PIT-u 11, dzięki któremu z łatwością rozliczysz swój roczny PIT.

Sprawdź nas!

 

29.1.2015 r.

Zapisz się i przygotuj do matury!

kursy maturalne, nauka, język angielski

 

50 godzinny kurs tylko 400 zł
Kursy matura w AP Edukacja to nie tylko powtarzanie materiału, ale systematyczna praca, ćwiczenia na arkuszach egzaminacyjnych z lat ubiegłych, próbny egzamin pisemny oraz dostarczenie pełnej i aktualnej wiedzy na temat przebiegu egzaminu maturalnego zgodnie z nowymi procedurami.

W naszej ofercie znajdziesz min. kurs z języka polskiegomatematyki oraz języka angielskiego.

Sprawdź nas!

 

22.1.2015 r.

Obsługa wózków widłowych

biznes plan

 

67 godzinny kurs tylko 1000 zł!

Chcesz znaleźć pracę w magazynach, hurtowniach czy zakładach produkcyjnych, ten kurs jest dla CIEBIE. Nasze szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie nauki poznasz zarówno obsługę wózków widłowych jak i związane z tym przepisy. Nie czekaj, podnieś z nami swoje kwalifikacje i znajdź pracę!

Sprawdź nas!

 

15.1.2015 r.

Biznes Plan

biznes plan

 

12-godzinny kurs już za 290 zł!

Chcesz otworzyć własny biznes? Ubiegać się o Unijną dotację? Rozważyć wszystkie za i przeciw? Ten kurs jest dla Ciebie! Z nami nauczysz się jak profesjonalnie ocenić swoje możliwości na rynku oraz konkurencję, sprecyzować głównego odbiorcę usług a także rozplanować wydatki związane z otwarciem i prowadzeniem działalności przez najbliższe 2 lata. Profesjonalny Biznes Plan to podstawa dobrze zaplanowanego biznesu, który jest gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas

 

8.1.2015 r.

Kurs kelnerski

socjal media, media społecznościowe

 

25-godzinny kurs już za 400 zł!

Kurs jest adresowany do osób, które chcą zdobyć i poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę na temat pracy w charakterze kelnera. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy praktycznej na temat pracy na stanowisku kelnera. Kurs ma charakter typowo praktyczny. Uczestnicy mają do dyspozycji wszelkie niezbędne do nauki urządzenia i produkty. Dzięki temu mogą w sposób kompleksowy i profesjonalny pogłębiać wiedzę z zakresu obsługi kelnerskiej. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Nabór trwa!

 

 

Nasi Partnerzy