AP Edukacja FB AP Edukacja Twitter AP Edukacja Blog AP Edukacja Google Plus

Odwiedź stronę oddziału

Do prawidłowego wyświetlania tej treści konieczna jest wtyczka Adobe Flash Player

Polecane kursy

Kraków

SKALSKI DANCE SCHOOL to jedna z najprężniej działających szkół tańca w Krakowie. Prowadzi kursy tańca towarzyskiego, disco w parach, zajęcia dla narzeczonych, latino solo oraz lekcje indywidualne. Wszyscy instruktorzy to profesjonalni tancerze z wieloletnim stażem  zarówno tanecznym jak i instruktorskim. Obiekt składa się z dwóch sal zlokalizowanych w centrum Krakowa: dużej (200 m2), małej (100 m2) z profesjonalnym parkietem tanecznym i lustrami oraz szatni zabezpieczonych za pomocą systemu kart magnetycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rabatów.
 
Rabaty: 
20% zniżki na zajęcia w „grupach bez limitu osób” oraz 10% żniżki na zajęcia indywidualne oraz w „grup kameralnych” (poniżej 9 par), dla uczniów, słuchaczy AP Edukacja Sp. z o.o. Oddział Kraków na podstawie okazanej ważnej legitymacji ucznia lub słuchacza.
 
 
PIZZERIA „DOMINIUM” – najlepsza pizza w mieście!  www.pizzadominium.pl
TYLKO W KRAKOWIE JEDYNA TAKA PROMOCJA DLA SŁUCHACZY AP EDUKACJA!!!
Aż 40% rabatu dla słuchaczy AP Edukacja na pizze włoskie za okazaniem karty słuchacza lub ważnej legitymacji.
W lokalu w Rynku Głównym 22 oraz w Centrum Handlowym „Zakopianka” ul. Zakopiańska 62 w Krakowie.
Zapraszamy i życzymy smacznego!
 
 
BASEN
Ul. Krowoderska 8, Kraków
Budynek „YMCA” Centrum Młodzieży
Pływanie w YMCA ma długie tradycje. To właśnie w budynku amerykańskiej YMCA powstała pierwsza w świecie kryta pływalna. W Polsce najstarsza kryta pływalnia została zbudowana w krakowskim budynku YMCA przy ulicy Krowoderskiej nr 8.
 
 
INTERNET
Bezpłatny dostęp do Internetu - w kawiarence internetowej sekretariatu AP Edukacja - ul. Szewska 14 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 18.00.
 
WIĘCEJ ATRAKCJI W PRZYGOTOWANIU!