AP Edukacja FB AP Edukacja Twitter AP Edukacja Blog AP Edukacja Google Plus

Odwiedź stronę oddziału

Polecane kursy

Kraków

SKALSKI DANCE SCHOOL to jedna z najprężniej działających szkół tańca w Krakowie. Prowadzi kursy tańca towarzyskiego, disco w parach, zajęcia dla narzeczonych, latino solo oraz lekcje indywidualne. Wszyscy instruktorzy to profesjonalni tancerze z wieloletnim stażem  zarówno tanecznym jak i instruktorskim. Obiekt składa się z dwóch sal zlokalizowanych w centrum Krakowa: dużej (200 m2), małej (100 m2) z profesjonalnym parkietem tanecznym i lustrami oraz szatni zabezpieczonych za pomocą systemu kart magnetycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rabatów.
 
Rabaty: 
20% zniżki na zajęcia w „grupach bez limitu osób” oraz 10% żniżki na zajęcia indywidualne oraz w „grup kameralnych” (poniżej 9 par), dla uczniów, słuchaczy AP Edukacja Sp. z o.o. Oddział Kraków na podstawie okazanej ważnej legitymacji ucznia lub słuchacza.
 
 
PIZZERIA „DOMINIUM” – najlepsza pizza w mieście!  www.pizzadominium.pl
TYLKO W KRAKOWIE JEDYNA TAKA PROMOCJA DLA SŁUCHACZY AP EDUKACJA!!!
Aż 40% rabatu dla słuchaczy AP Edukacja na pizze włoskie za okazaniem karty słuchacza lub ważnej legitymacji.
W lokalu w Rynku Głównym 22 oraz w Centrum Handlowym „Zakopianka” ul. Zakopiańska 62 w Krakowie.
Zapraszamy i życzymy smacznego!
 
 
BASEN
Ul. Krowoderska 8, Kraków
Budynek „YMCA” Centrum Młodzieży
Pływanie w YMCA ma długie tradycje. To właśnie w budynku amerykańskiej YMCA powstała pierwsza w świecie kryta pływalna. W Polsce najstarsza kryta pływalnia została zbudowana w krakowskim budynku YMCA przy ulicy Krowoderskiej nr 8.
 
 
INTERNET
Bezpłatny dostęp do Internetu - w kawiarence internetowej sekretariatu AP Edukacja - ul. Szewska 14 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 18.00.
 
WIĘCEJ ATRAKCJI W PRZYGOTOWANIU!